Jdi na obsah Jdi na menu
 


Arny

Arny se narodil jako poslední štěndo, ale zato největší. Z domova odešel jako první. Byl tak trochu sólista, prostě osobnost.

31.10. 2009 se zúčastnil svodu spolu se sestřičkou Aretou. Máme z obou radost, ale hlavně se mají u svých lidiček dobře.

Svodový kód: A1(velikost=velký p.55, f.52), K3(barva očí=světle hnědé), W2(pigment.znaků=středně syté znaky), X5(ocas=nesený nad úroveň hřbetu)

Výsledek rtg. DKK 2/2 (HD C/C)

28.5. 2011 Klubová výstava Jeseník - Bobrovník, rozhodčí pan Ladislav Kukla

třída otevřená - výborný

posudek: téměř 3letý pes, dobrého formátu, dobrá hlava, hřbet, záď i hrudník, poněkud bohatší znaky na hlavě i hrudníku, výrazný posun obou párů končetin, výborně předveden

29.5.2011 chovný

Bonitační kód:

celkový vzhled: A5(velkost= 57cm  pes +2 cm), H1(delší ucho), K2(´=středně hnědé oko), W2(pigment.znaků=středně syté), X5(ocas nesený nad úroveň hřbetu)

povaha: A4(mírná agresivita při posuzování), B4(temperament, snaha spolupracovat -pes projevuje malý zájem, nutno opakovat, psovod psa přivolá)

Arny je pohodový rodinný pes, není zvyklý na delší akce, tomu odpovídala i jeho nechuť k rozhodčímu při posuzování u bonitace v neděli....  normálně aportky nosí...., bohužel se začuchal....

S ostatními psy vychází dobře, je hravý, miluje děti a svou rodinu, k cizím lidem je zpočátku rezervovaný.