Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaká jsem já Issabo?

9. 7. 2008

Jaká jsem? Jsem pro každou ptákovinu!  Hlavně ráda nosím míčky, běhám a skáču. Kromě paničky a ostatních z mé smečky se těším na své psí kamarády ze cvičáku. Ale ti starší už si nechtějí moc hrát, za to já jsem děsná hračička pořád. Nikdy mě neomrzí to dávat všem najevo, a tak jsem spokojená, když přijdou  noví mladší pejsci  a přidají se. Aspoň si můžeme pořádně zařádit. Ráda se ráchám ve vodě, ve sněhu, válím se v trávě....  dokonce už trochu plavu, ale to jen když se mnou jde ještě někdo další do vody.

Doma, za plotem řádně hlídám a všechno hlásím svým lidem. Je na mě spolehnutí.

Návštěvy vítám a pořádně očuchám, co kdyby mi něco nesly?

Někdy jedeme s paničkou za koníčkama do stájí. Tam jsou další psí kamarádi Sára, Sally, Šermen, ... ale hlavně náš miláček koník  Igor, na kterém se panička občas vozí. To pak jdeme spolu s ostatními ven na vyjížďku a užíváme si to. Igor je můj ochránce, když jsem byla menší a ostatní psiska mě tam otravovala, hupsla jsem k němu do boxu (mezi jeho čtyři dlouhé nohy) a tam na mě nemohly.

Jindy zase jedeme všichni na výlet, to už si hned sednu do auta, aby  mě náhodou nezapomněli doma. Jezdím móóóc ráda. Taky běhám u kola. To je nejlepší po lesních cestách, kde je fajn pod stromy a taky vždycky potkáme nějaký potok, kde se můžu pěkně zchladit. Nepohrdnu ani žádnou kaluží, proto mi  říkají  "kachna".

No a to by pro začátek stačilo, zas někdy příště...

                                                                                                                                                                                                                    

 

Náhledy fotografií ze složky Portréty